Loading...
Gamtos herojai ’212021-09-17T15:38:48+03:00

Gamtos herojų apdovanojimai ’21

Per daugiau kaip 8 metus veiklos aplinkosauginio švietimo srityje įgyvendinusi daugybę projektų „Kita forma“ komanda pastebėjo kiek daug ir kokių aktyvių aplinkosaugos srityje Lietuvos ugdymo įstaigų bendruomenių esama! Tačiau nemaža jų dalis veikia tyliai, savo aplinkoje, apie vykdomus darbus ir pasiekimus garsiai nesigirdamos.

Todėl antrus metus vykdomo konkurso „Gamtos herojai ‘21“ tikslas – netik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektinqąą pavyzdį kitoms ugdymo įstaigoms!

Jei estate neabejingas aplinkai, gamtai, gyvybei bei konstruktyvus, aktyvus, žingeidus, atsakingas, o galbūt pažįstate tokį mokinį, mokytoją, ar žinote ugdymo įstaigos benduomenę – pildykite registracijos formą.

Registracija konkursui vyksta iki spalio 22d.

Registracija

Konkurse gali dalyvauti visos suinteresuotos ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1-12 klasės). Dalyvavimas konkurse – nemokamas!

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose:

  • metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga;
  • metų ekologiškiausias pedagogas;
  • metų aplinkai draugiškiausias mokinys.

Labiausiai nusipelnę ir tokiais komisijos narių pripažinti nominantai bus apdovanojami nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis!

Atsisiųsti nuostatus

Seminaras mokiniams „Gamtos herojai ’21“

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kartu su Vilniaus miesto savivaldybe kviečia dalyvauti NEMOKAMAME seminare mokiniams „Gamtos herojai ’21“, kuris vyks š. m. rugsėjo 23d., 12:00-13:30 val., nuotoloniu būdu. Registracija į renginį būtina.

„Gamtos herojai ’21“ – tai aplinkosauginis projektas, skirtas netik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančius mokinius, mokytojus ir ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo kartu aktyviai skleidžiant aplinkosaugines idėjas jų aplinkoje.

Seminare dalyvauti kviečiami aktyviūs, neabejingi aplinkai, gamtai bei žingeidūs mokiniai ar mokinių bendruomenės, kurios turi sukaupusios nemažą įvykdytų projektų bagažą bei moksleivius, kuriems kaip tik trūksta motyvacijos, drąsos ir žinių nuo ko pradėti veikti!

Seminaro pranešėjai supažindins dalyvius su savo gyvenimo bei veiklos istorija, pasidalins būdais ir žengtais žingsniais, kurie padėjo pasirinkti tvaresnį gyvenimo kelią bei suteiks drąsos ir įrodys, kad kiekvienas iš mūsų gali tapti „Gamtos herojumi“!

Renginio metu dalyvius supažindinsime su projekto eiga bei dalyvavimo sąlygomis.

Kilus klausimams prašome kreiptis el. paštu apdovanojimai@kita-forma.lt arba tel. nr. +37063377609.

Go to Top