Paslaugos

Projektų administravimas

Neatskiriama projekto dalis – jo administravimas. Mes galime pasiūlyti pilną projekto valdymo paketą pradedant idėjos ar koncepcijos išgryninimu pagal Jūsų norimus pasiekti tikslus, viešinimo plakatų kūrimu, pranešimo spaudai ruošimu, galybės kvietimo ir viešinimo laiškų išsiuntimu, projekto veiklų įgyvendinimu rengiant įvairaus pobūdžio renginius ir baigiant pažymėjimais projekto dalyviams.

Jums beliks atsipalaiduoti, dalyvauti, kiek norėsite ir laukti ataskaitos, kurią taip pat galime paruošti.

Turite užduotį ar idėją, tačiau nežinote, kaip ją įgyvendinti? Mes galime Jums padėti ir pagal Jūsų pageidaujamą temą sukurti renginio koncepciją bei idėją. Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, palaikome nuolatinį ryšį ir nuo pat pirmojo pokalbio koncentruojamės į Jūsų problemas, lūkesčius, renginio tikslą, ypatingą dėmesį skirdami auditorijos amžiaus bei socialinei grupei ir pagal tai pritaikome vykdomas veiklas, kad pateikiama informacija būtų maksimaliai naudinga, priimama ir suprantama.

Kvietimų, tarpinių, patvirtinimo laiškų siuntimas, registracijos formos, pažymėjimai, tarpininkavimas ir nuolatinis bendravimas telefonu bei el. paštu – pilnas pasirūpinimas tuo, kad projektas įvyktų laiku, pritrauktų gausų dalyvių būrį ir būtų sėkmingas.

Galime padėti įgyvendinti pageidaujamas renginio veiklas, jas kuruoti, organizuoti bei pravesti. Siūlome kūrybinius, protinius bei informacinius užsiėmimus aplinkosauginių konferencijų dalyviams, ugdymo bei neformalaus švietimo įstaigoms, pedagogams, verslo atstovams.

  • Kūrybinės dirbtuvės mokiniams, užklasinių būrelių lankytojams, įmonių darbuotojams;
  • Paskaitos ir protmūšiai mokiniams, studentams, įmonėms, šventėms.
  • Bei kitos panašios veiklos, kurias pritaikome prie Jūsų poreikių ir pageidavimų.
  • O gal būt turite veiklos idėją, bet nerandate, kas ją įgyvendintų? Kreipkitės!

Konferencijos

Padedame organizuoti tiek vidines, įmonių darbuotojams skirtas konferencijas, tiek išorines, skirtas klientams ar kitoms plačioms tikslinėms grupėms. Galime padėti paruošti konferencijos turinį pagal pasirinktą temą, surasti pranešėjus, pasirūpinti moderavimu ir pilnu administravimu dar iki prasidedant renginiui bei jam pasibaigus.

Konferencijas rengiame tiek gyvai, tiek nuotoliniu būdu, o jei atsiranda poreikis – ir hibridiniu. Viskas tam, kad Jums būtų patogu.

Susisiekite

Paskaitos/seminarai

Tvari aplinka. Žiedinė ekonomika. Klimato kaita. Atliekų tvarkymas. Maisto švaistymas.

Šiandien aktualu, dažnai girdima, tačiau ne visuomet taikoma praktiškai. Aplinkos apsaugos specialistai, ekologai, verslininkai bei menininkai gali ne tik paprastąja žmogiškąja kalba paaiškinti šių, mums šiandien labai svarbių, sąvokų reikšmę, tačiau ir praktiniais pavyzdžiais įrodyti, kaip nesunku yra draugiškai žvelgti į mus supančią aplinką, kaip pradėti mąstyti bei gyventi žaliau, kokiomis, net mažiausiomis, pastangomis galime pakeisti netik savo, bet ir aplinkinių žmonių gyvenimą ir jo kokybę.

Paskaitos ar seminaro trukmė, sandara ir tematika gali būti parenkama pagal Jūsų poreikius. Galime atvykti į Jūsų pasirinktą vietą arba pasinaudoti nuotolinio bendravimo priemonėmis.

Susisiekite

Kūrybinės dirbtuvės

Kūrybinės dirbtuvės “Kita forma” – puikus būdas supažindinti auditoriją su aplinkai draugiškesne kūryba panaudojant antrines žaliavas.

Dirbtuves pritaikome pagal jūsų auditorijos amžių, šventės ar susitikimo temą, galime panaudoti jūsų aplinkoje susidarančias antrines žaliavas arba pasiūlyti mūsų turimus resursus.

Dirbtuves vedame gyvai ir nuotoliniu būdu.

Susisiekite

Protmūšiai

Protmūšiai tai puikus būdas ne tik pasitikrinti ką moki, bet ir daug sužinoti!

Galime sugalvoti klausimus Jus dominančiomis temomis, paruošti skaidres, atsakymų formas ir su malonumu protmūšį pravesti – nuotoliu ar gyvai – pasirinkimas Jūsų!

Susisiekite