„Kita forma. Žaidimai“ konkursas2019-11-23T23:06:07+00:00

Projektas „Kita forma. Žaidimai

Konkursas „Kita forma. Žaidimai“ – tai naujas, pavasario ir kelių metų stebėjimų įkvėptas „Kita forma“ sumanymas, kuriame dalyvauti kviečiame Vilniaus apskrities  švietimo ir ugdymo įstaigų auklėtinius bei jų draugus.

Konkurso tikslas – parodyti, jog linksmas laiko praleidimas bei kūryba nereikalauja didelių išlaidų, o antrinis daiktų ar atliekų panaudojimas gali tapti neatsiejama mūsų kasdienybės dalimi ir teikia daug didesnę naudą nei dažnas iš mūsų galvoja. Šiuo konkursu skatiname ruoštis šiltojo sezono laiko praleidimui lauke ir kurti lauko žaidimus, kurie ne tik džiugins, padės atsikratyti po žiemos susikaupusių atliekų, bet ir prisidės prie gamtos gerovės.

Šio konkurso atsiradimą netiesiogiai iniciavo patys ilgamečio konkurso „Kita forma“ dalyviai. Sekdami kiekvienų metų tendencijas, pastebėjome, jog vis dažniau sulaukiame darbų, kurie ne tik džiugina akį, tačiau gali pralinksminti, sukelti azartą ir suburti būrį lankytojų, kurie nori ne tik pasigrožėti bei ir išbandyti sukurtą daiktą.

Mes visuomet palaikome Jūsų idėjas ir ieškome būdų, kaip padėti skleistis saviraiškai, tad tikimės, jog tokia konkurso koncepsija padės generuoti naujas idėjas dalyviams, o dėl galimybės žaidimus išbandyti patiems, jį aplankys ir veiklios, aktyviai laiką su savo atžalomis leidžiančios šeimos, mieliau besirenkančios  nuotykius, būvimą kartu ir pirmenybę teikiančios tikriems dalykams, o ne kompiuterių ekranams.

Tad kviečiame dalyvauti ir kurti smagius lauko žaidimus su darželio grupe, mokyklos klase ar įtraukti visą bendruomenę, kadangi konkurso dalyviai, siekiant sąžingos konkurencijos bus skirstomi į keturias amžiaus kategorijas:
Ikimokyklinio amžiaus vaikai,

1-4 klasių mokiniai,

5-8 klasių mokiniai,

9-12 klasių mokiniai.

Kiekvienoje kategorijoje įsteigta po vieną prizinę vietą, kuria apdovanosime originaliausią, inovatyviausią, įdomiausią, pritaikomiausią ir, svarbiausia, žaidimams lauke labiausiai pritaikytą kūrinį. Norime atkreipti dėmesį, jog viena mokymo įstaiga į vieną amžiaus kategoriją kviečiama pateikti ne daugiau trijų darbų.

Kilus bet kokiems klausimams kreipkitės adresu: liepa@kita-forma.lt

Archyvas

2019 metai