Pasikartojančios žaidimų istorijos

Aplinkosauginė iniaciatyva „Kita forma“ kartu su Vilniaus apskrities viešąja A. Mickevičiaus biblioteka vykdo projektą „Pasikartojančios žaidimų istorijos“, kurio pristatymas organizuojamas š. m. spalio 29 d. 12:00, nuotoliniu būdu.

Pasikartojančios žaidimų istorijos“ – aplinkosauginio švietimo projektas, kurio tikslas – prisidėti prie pažangios bibliotekos erdvės kūrimo siekiant kultūrinio bendruomenės tobulėjimo pasitelkiant žaidimus iš antrinių žaliavų. Žaidimai netik skatins gyventojus užsukti į biblioteką susipažinti su jos erdvėmis ir siūlomomis paslaugomis, tačiau ir mažins vartotojiškos kultūros plitimą ir jo pasekmes (besaikio vartojimo metu atsirandančias atliekas), bei skatins lankytojų kultūrinį tobulėjimą susipažįstant su žaidimų istorija, taisyklėmis ir svarba kiekvieno žmogaus gyvenime.

Kviečiame prisijungti prie facebook grupės Pasikartojančios žaidimų istorijos ir stebėti žaidimų turnyro pristatymą gyvai!

Šioje grupėje patalpintos eko žaidimų nuotraukos, aprašymai, taisyklės bei idėjos savų žaidimų gamybai – grupės nariu gali tapti kiekvienas besidomintis aplinkosauginėmis idėjomis.

Esant galimybei – kviesime apsilankyti bibliotekoje gyvai ir išbandyti ten esančius žaidimus iš antrinių žaliavų ir už puikų žaidimą laimėti prizus. Jei lankymasis bibliotekoje bus apribotas – lankytojai turės galimybę pasiskolinti žaidimą tarsi knygą – galės išbandyti jį namuose.

Daugiau informacijos facebook: Kita forma, grupėje Pasikartojančios žaidimų istorijos

*Projektą finansuoja Lietuvos Kultūros taryba.