Gamtos herojų apdovanojimai ’23

Per daugiau kaip 8 metus veiklos aplinkosauginio švietimo srityje įgyvendinusi daugybę projektų „Kita forma“ komanda pastebėjo kiek daug ir kokių aktyvių aplinkosaugos srityje Lietuvos ugdymo įstaigų bendruomenių esama! Tačiau nemaža jų dalis veikia tyliai, savo aplinkoje, apie vykdomus darbus ir pasiekimus garsiai nesigirdamos.

Todėl jau trečius metus VšĮ “Žaliasis taškas” bei aplinkosauginės iniciatyvos “Kita forma” organizuojamo konkurso „Gamtos herojai“ tikslas – netik įvertinti, bet ir paviešinti bei apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektinqąą pavyzdį kitoms ugdymo įstaigoms!

Šiemet projektas kviečia didžiuotis ir girtis vienu didžiausiu, svarbiausiu ir reikšmingiausiu savo darbu, poelgiu ir veikla, prisidėjusia prie gamtos saugojimo, savo aplinkos puoselėjimo, tvarios aplinkos kūrimu bei jos principų sklaida artimoje aplinkoje, ar darbu padariusiu didžiausią įtaką, įkvėpusiu keistis ir keisti kitus, tapti aktyviu ir atsakingu, labiausiai prisidėjusiu prie gamtos ir aplinkos gerinimo. 

Jei estate neabejingas aplinkai, gamtai, gyvybei bei konstruktyvus, aktyvus, žingeidus, atsakingas, o galbūt pažįstate tokį mokinį, mokytoją, ar žinote ugdymo įstaigos benduomenę – pildykite registracijos formą.

Registracija konkursui vyksta iki gegužės 22 d.

Registracija

Konkurse gali dalyvauti visos suinteresuotos ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1-12 klasės). Dalyvavimas konkurse – nemokamas!

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose:

  • metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga;
  • metų ekologiškiausias pedagogas;
  • metų aplinkai draugiškiausias mokinys.

Labiausiai nusipelnę ir tokiais komisijos narių pripažinti nominantai bus apdovanojami nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis!

Atsisiųsti nuostatus