Gamtos herojai ’242024-03-20T12:50:35+03:00

Gamtos herojų apdovanojimai ’24

Malonu apdovanoti nusipelniusius! Todėl jau ketvirtus metus aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ bei VšĮ „Žaliasis taškas“ organizuojamo konkurso „Gamtos herojai“ tikslas – įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias, tvarumą skatinančias nevyriausybines organizacijas, aplinkosaugines iniciatyvas, ugdymo įstaigas ir jų bendruomenes už  nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje, tokiu būdu rodant pozityvų ir siektiną pavyzdį visuomenei bei kitoms ugdymo įstaigoms!

Šiemet projektas kviečia didžiuotis ir girtis vienu didžiausiu, svarbiausiu ir reikšmingiausiu savo darbu, poelgiu ir veikla, prisidėjusia prie gamtos saugojimo, savo aplinkos puoselėjimo, tvarios aplinkos kūrimu bei jos principų sklaida artimoje aplinkoje, ar darbu padariusiu didžiausią įtaką, įkvėpusiu keistis ir keisti kitus, tapti aktyviu ir atsakingu, labiausiai prisidėjusiu prie gamtos ir aplinkos gerinimo. 

Gamtos herojai

Jei estate neabejingas aplinkai, gamtai, gyvybei bei konstruktyvus, aktyvus, žingeidus, atsakingas,  o galbūt pažįstate tokį mokinį, mokytoją, turite organizaciją, subūrėte iniciatyvą ar žinote aplinkai draugišką ugdymo įstaigą  – pildykite registracijos formą.

Registracija konkursui vyksta iki gegužės 13 dienos!

Registracija
Nuostatai

Konkurse gali dalyvauti visos suinteresuotos tvarumą skatinančios nevyriausybinės organizacijos, aplinkosauginės iniciatyvos, ugdymo įstaigos ir pedagogai bei mokyklinio amžiaus vaikai (1-12 klasės). Dalyvavimas konkurse – nemokamas!

Dalyviai nominuojami trijose kategorijose:

  • metų tvarumą skatinanti nevyriausybinė organizacija/iniciatyva;
  • metų aplinkosauginio ugdymo įstaiga;
  • metų ekologiškiausias pedagogas;
  • metų aplinkai draugiškiausias mokinys.

Labiausiai nusipelnę ir tokiais komisijos narių pripažinti nominantai bus apdovanojami nacionaliniu ir regioniniu lygmenimis!

Go to Top