Įdomioji ekologija2024-03-27T12:38:46+03:00

Įdomioji ekologija

Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kviečia dalyvauti jau ketvirtąjį kartą vyksiančioje nemokamoje aplinkosauginėje konferencijoje „Įdomioji ekologija“, skirtoje paminėti Žemės dieną. Renginys skirtas kiekvienam, kuris nėra abejingas jį supančiai aplinkai bei nori gilinti savo aplinkosaugines žinias.

įdomioji ekologija

Renginio tikslas – supažindinti organizacijas, visuomenės narius bei ugdymo įstaigų bendruomenes su ekologijos, tvaraus vartojimo principais, išskiriant ir giliau nagrinėjant 4 pagrindines visuomenei aktualias temas: pakuočių, tekstilės, elektronikos ir maisto atliekų susidarymo prevenciją, jų surinkimą ir tvarkymą, perdirbimo galimybes bei teigiamą pokytį skatinančias inovacijas.

Renginį sudaro trys dalys: praktinės edukacijos moksleiviams, konferencija visuomenei bei vakarinė dalis įmonių atstovams – susitikimas SMK aukštojoje mokykloje, kuriame – protmūšis ir laikas neoficialiam bendravimui.

Nuotolinėje konferencijoje įvairių sričių ekspertai aptars būdus, padedančius mažinti maisto švaistymą bei maisto atliekų kelius; supažindins su pakuočių perdirbimo procesu bei rūšiavimo įtaka jo efektyvumui; pristatys, kaip surenkamos tekstilės bei elektronikos atliekos, kur jos keliauja ir ką su jomis dar galima nuveikti.

Renginio programą bei renginio veiklų aprašymus rasite Facebook renginyje.

Registracija į konferenciją

Praktinėje renginio dalyje, priešmokyklinio amžiaus vaikų, moksleivių ir šeimų lauks trys kūrybinės, edukacinės veiklos, leisiančios susipažinti su ekologija bei antriniu panaudojimu:

Dirbtuvės „Įdomioji ekologija“
Kovo 21 d. 10:00 – 10:45 val. priešmokyklinio amžiaus vaikams ir 1-4 kl. mokiniams.
Registracija: https://forms.gle/r9HiEcvLnXY67Hgm7

Protmūšis „Įdomioji ekologija“
Kovo 21 d. 15:00 – 16:00 val. vyresniųjų klasių mokiniams nuo 5 kl. ir suaugusiems.
Registracija: https://forms.gle/oszAJwmwvYkoUrtJ8

Dirbtuvės „Įdomioji ekologija“
Kovo 21 d. 18:00 – 18:45 val. šeimoms ir ekologija besidomintiems suaugusiems.
Registracija: https://forms.gle/7eb8zXmU7PKNJ7tr5

*Esant poreikiui, konferencijos ir/ar edukacijų dalyviams bus išrašomi pažymėjimai.

Įdomiosios ekologijos naujienos

Go to Top