Birželio 5-osios rytą sutikome kaip niekad smagiai! Lietuvos Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos kieme kartu su dideliu būriu draugų bei knygos “Kontis ir Tvarkius” personažais dūkome festivalyje “Kita forma. Žaidimai”.

Čia, saulės nubučiuotais žandukais ir plačiomis šypsenomis pasidabinę, mažieji konkurso “Kita forma. Žaidimai” finalistai bei Jų pedagogai pristatė savo idėjas, kaip panaudojant antrines žaliavas pagaminti žaidimus, kurie paįvairintų įprastą mokymo ar ugdymo įstaigų užsiėmimų įvairovę.

Dalyviai pristatė visą žaidimų gamą: edukacinius, pažintinius, lavinamuosius, aktyvius, kūrybinius žaidimus, kurių kiekvienas turėjo savo paskirtį ir atliko tam tikrą funkciją. Visi noriai demonstravo savo žaidimus, o išbandyti kitų sukurtus – taip pat neatsisakė nei vienas.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų kategorijoje nugalėjo – VšĮ Smėlio pilys (darželis “Uodo ūsai”) “Ąžuoliukų” grupės auklėtiniai,
1-4 klasių mokinų kategorijoje – Vilniaus Žemynos progimnazijos 2 a klasės mokiniai ir jų “Pojūčių laboratorija”, taip pat gavę ir publikos simpatijų apdovanojimą,
5-8 klasių mokinų kategorijoje – Vilniaus Gabijos gimnazijos mokinė Saulė Kazėnaitė ir “Vabzdžių sukilimas”

Taip pat renginyje veikė  didelių burbulų pūtimo dirbtuvės, “Kita forma” didelių žaidimų kampelis, saldžias dovanėles vaikams dovanojo pirmosios Lietuvoje knygos apie rūšiavimą vaikams personažai Kontis ir Tvarkius, na, o rūšiavimo subtilybių mokė ir jau turimas žinias pasitikrinti kvietė “Žaliasis taškas”.

Konkurso nuostatai (atsisiųsti):

Konkurso plakatas (atsisiųsti):