Su džiaugsmu pranešame, kad šiandien baigiasi „Žaliosios olimpiados odisėjos“ vasaros užduotis „Misija: švari vasara“! Todėl visus dar nespėjusius, kviečiame pildyti vasaros užduoties rezultatų pateikimo anketą.

Na, o pasibaigus vienam etapui, visai netrukus prasidės kiti etapai – pusfinaliai bei finalas, su kuriais Jus supažindinti norėtume nuotolinio seminaro metu!

Kviečiame dalyvauti seminare „Ar atliekų perdirbimas Lietuvoje įmanomas?“, skirtame 7-12 klasių mokiniams, bei mokytojams. Seminaras vyks rugsėjo 16d. 12:00 – 13:30, nuotoliniu būdu. Renginys nemokamas, tačiau registracija į jį būtina:

registracija

Seminaro metu pateikiama informacija aktuali netik projekto „Žaliosios olimpiados odisėja“ dalyviams, todėl kviečiame dalyvauti visus norinčius ir besidominčius ekologija ir tvariu gyvenimo būdu!

Renginio dalyviai bus supažindinami su atliekų perdirbimo galimybėmis Lietuvoje, pateikiant netik realius perdirbtų medžiagų pavyzdžius bet ir išsamią informaciją apie perdirbimo procese dalyvaujančių organizacijų veiklą. Taip pat pristatysime projekto „Žaliosios olimpiados odisėja“ tolimesnę pusfinalių bei finalo eigą.

RENGINIO PROGRAMA:

  • „Perdirbta Lietuvoje“ (VšĮ „Žaliasis taškas“, Vaida Griškevičienė)
  • „Magiška kavos ir bičių vaško sąjunga“ (Coffee tales, Gabija Medeinė Kukevičiūtė )
  • „Senų baldų virsmas spalvingais namų daiktais“ (Coo coo dirbtuvės – Roberta Gabalaitė)
  • „Žaliosios olimpiados odisėjos“ pusfinalių ir finalo eigos pristatymas

Registruokitės ir dalyvaukite!