Loading...
Žalioji olimpiada2020-07-22T12:06:51+03:00

Žalioji olimpiada

Nacionalinė „Žalioji olimpiada“ – tai VšĮ „Žaliasis taškas“ ir aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamas projektas, kuriuo siekiama netradiciškai ugdyti Lietuvos moksleivių ekologinį sąmoningumą – perteikti ekologijos ir aplinkosaugos žinias, formuoti įpročius, ypatingą reikšmę teikiant teisingam atliekų tvarkymui, racionaliam resursų naudojimui, aplinkos kokybės gerinimui.

Norintys dalyvauti olimpiadoje turi pasiruošti maloniems iššūkiams, jų lauks tiek teorinės, tiek praktinės ar kūrybinės užduotys įvairiomis aplinkosaugos temomis.

Olimpiadą sudaro 3 etapai:

1 etapas: REGISTRACIJA IR PRAKTINIŲ UŽDUOČIŲ ATLIKIMAS. Į pirmąjį etapą patenka visos norinčios ir užsiregistravusios mokyklos, kuriose mokosi 8 – 11 klasių mokiniai. Užsiregistravusioms mokykloms išsiųsime praktines resursų taupymo užduotis, kurias atlikus turėsite galimybę patekti į pusfinalį.

2 etapas: PUSFINALIS. Į pusfinalį patenka daugiausiai resursų sutaupiusios mokyklos (sutaupyti resursai bus apskaičiuojami proporcingai mokyklos dydžiui ir mokinių skaičiui). Į jį mokykla deleguoja mišrias komandas sudarytas iš 6 asmenų. Pusfinaliai vyks dešimtyje Lietuvos miestų, komandos atsakinės į klausimus ir vykdys praktines užduotis, susijusias su atliekų rūšiavimu ir resursų taupymu. Laukiamos ir mokyklų palaikymo komandos.

3 etapas: FINALAS. Finalas vyks Vilniuje, jo metu bus išaiškinta aplinkai draugiškiausia komanda nugalėtoja, kuri ir laimės pagrindinį prizą – išvyką į europos šalį, o komandos mokykla taps kitų metų olimpiados ambasadore.

Žaliosios olimpiados pusfinaliai ir finalas nukeliami į rudenį.

Sekite mūsų naujienas!

Galerija

„Žaliosios olimpiados“ festivalis 2019

„Žaliosios olimpiados 2018 festas“

Galerija

Žaliosios olimpiados naujienos