Spalio mėnesį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos pedagogai buvo kviečiami į “Kita forma” organizuotą konferenciją “Tvaraus gyvenimo būdo taisyklė – mažiau yra daugiau”. Konferencią sudarė dvi dalys: seminaras ir kūrybinės dirbtuvės. Konferencijų programa priklausė nuo miesto, kuriame vyko, kadangi buvo siekiama supažindinti su pačia aktualiausia to rajono informacija pedagogams.

Seminare pranešėjai aptarė pagrindinius atliekų tvarkymo ir prevencijos prioritetus: tvarią aplinką, žiedinę ekonomiką, klimato kaitą bei atliekų tvarkymą vengiant vienkartinių daiktų naudojimo. Antroji konferencijos dalis – kūrybinės dirbtuvės, kurių metu dalyviai galėjo įsitikinti seminare įgytų teorinių žinių veikimu ir susipažinti su iš antrinių žaliavų pagamintais žaidimais, galinčiais paįvairinti mokinių pertraukų užsiėmimus.

Šių metų konferencijose sudalyvavo 500 žmonių iš kurių net 270 buvo pedagogai. Kita apsilankiusiųjų dalis – žingeidūs mokiniai. Visi norą išreiškę pedagogai gavo pažymėjimus, liudijančius apie dalyvavimą renginyje bei jo metu įgytas žinias.

Kviečiame pasižvalgyti po renginių nuotraukų galerijas!

Spalio 1 dieną konferencija vyko Klaipėdoje, Klaipėdos miesto savivaldybėje:

Spalio 11 dieną konferencija vyko Vilniuje, Vilniaus miesto savivaldybėje:

Spalio 16 dieną konferencija vyko Kaune, Kauno Algio Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje: