AAplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ kartu su Goethe’s institutu organizuoja nuotolinę aplinkosauginę konferenciją pedagogams „Darni mokykla“.

Aplinkosauginė konferencija – tai pedagogų aplinkosauginio švietimo mokymai, kurių metu apžvelgiamos tvarios aplinkos, žiedinės ekonomikos, klimato kaitos bei atliekų tvarkymo temos. Joje bus pateikiama naujausia informacija tvarumo tema ir aptariami aktualūs klausimai. Pranešėjai suteiks naudingos informacijos dėl ikimokyklinio bei mokyklinio amžiaus vaikų ugdymo ir pasidalins patirtimi apie darnaus vystymosi integraciją į ugdymo procesą.

Nuotolinė konferencija vyks rugsėjo 24 d., ketvirtadienį, 11.00–15.00 val.

Registracija būtina: https://forms.gle/DfAw96x3jHPrPj9KA

Nuorodą į konferencijos transliaciją gaus tik užsiregistravę dalyviai, todėl registracija į renginį būtina.

Bus galimybė gauti konferencijos įrašą, tačiau pažymėjimą apie dalyvavimą konferencijoje gaus tik dalyviai, prisijungę transliacijos metu.

Dėl COVID-19 pandemijos konferencija organizuojama nuotoliniu būdu.

Atsisiųskite programą paspaudę ant paveikslėlio

Tačiau norintiesiems dalyvauti gyvai yra galimybė tai padaryti, registruojant vieną įstaigą atstovaujantį asmenį: https://forms.gle/cwrEx2eRiNFwEq2r9 (konferencija vyks Vilniaus m. savivaldybėje, Konstitucijos pr. 3, Vilniuje). Nuoroda bus aktyvi tol, kol bus užimtos visos vietos.

Dalyvavimas konferencijoje nemokamas, konferencijos dalyviai gaus pažymėjimus apie dalyvavimą renginyje.

Kilus klausimams, prašome kreiptis info@kita-forma.lt arba tel. 8 633 77609.