Pakuočių atliekų tvarkymo organizacija VšĮ „Žaliasis taškas“ kartu su aplinkosaugine iniciatyva „Kita forma“ ir Valstybine saugomų teritorijų tarnyba kviečia dalyvauti prasmingoje iniciatyvoje „Misija: švari vasara ‘21“ ir ne tik džiaugtis mus supančia gamta, tačiau ir prisidėti prie jos tvarkymo ir saugojimo!

Šios vasaros užduoties tikslas – burti komandas ir fiksuoti bei tvarkyti aplinkosauginius pažeidimus: šiukšlėmis užterštas gamtos ar gyvenamasias vietoves, ežerų, upių pakrantes, miškus, parkus, pažintinius takus, pavojingų medžiagų ar teršalų išsiliejimą į vandens telkinius ar žemės plotus (apie tai pranešti atsakingoms institucijoms), neteisėtas padangų ar stambiagabaričių atliekų išmetimo vietas ir kt.

Po I-ojo etapo projektų peržiūrų į pusfinalius nepatekusioms komandoms ir tiems, kas nevykdė praktinės užduoties – tai galimybė į juos patekti! Vykdykite užduotį, pateikite rezultatus, ir net 12 vasaros užduotį atlikusių komandų bus atrinktos dalyvauti pusfinaliuose!

Vasaros užduoties vykdymo laikas: birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d.

Vasaros užduoties metu pasiektus rezultatus prašome pateikti užpildydami el. formą iki rugsėjo 9 d.: https://forms.gle/CMfmVgxLoKLRnPj58

Daugiau informacijos – vasaros užduoties taisyklėse.

Na, o tuos, kurie po projektų pristatymo buvo atrinkti į pusfinalius, kviečiame dalyvauti vasaros užduotyje ir laimėti prizus!

Šiemet Lietuvos nacionaliniai parkai švenčia 30 metų jubiliejų, todėl šia proga padovanokime jiems dovaną!

Eidami pasivaikščioti pasiimkite maišelį.

Surinkite pakeliui rastas šiukšles.

Išsivežkite jas ir išrūšiuokite į rūšiavimo konteinerius.

Dalinkitės rezultatais Facebook grupėje „Misija: švari vasara ‘21”.

Atsiimkite VšĮ „Žaliasis taškas“ įsteigtus prizus!

Švarinkime aplink mus esančius gamtos kampelius – ežerų, upių pakrantes, miškus, parkus, kiemus, pažintius takus ir gamta mums atsidėkos!

#Atsišiukšlink!