Advento kalendoriai tikimės jau pagaminti iki galo! Na, o dabar, siekdami neatsilikti nuo skubančių pasiruošti Kalėdoms prekybos centrų ir norėdami atitraukti Jus nuo pigiai atrodančių, bet brangiai kainuojančių plastikinių žaisliukų, kviečiame Jus jau šį šeštadienį, lapkričio 16d., Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje gaminti kalėdines dekoracijas savo rankomis!!!

Džiaugiamės, kad prie mūsų prisijungia vis daugiau jaunų žmonių iniciatyvų, siekiančių gamtai draugiško gyvenimo būdo – tai REPLASTICO2 ir Precious Plastic Lithuania.

Projektas – REPLASTICO2 gimė norint iš naujo apsvarstyti plastikines atliekas ir mesti iššūkį vartojimo ir šiukšlių bei šiukšlių meno, šiukšlių dizaino ir šiukšlių grožio sąvokoms ir koncepcijai. Plastikiniai maišeliai tampa pagrindine ekologinio dizaino produktų kūrimo priemone, o plastikinių maišelių atliekos tampa savotiškais dažais komponuojant unikalius plastikinės tekstilės raštus.

Precious Plastic Lithuania plastiko perdirbimo dirbtuvės – tai vieta, kurioje galima susipažinti su visu plastiko perdirbimo ciklu, savo rankomis prisidėti prie šios puikios medžiagos atnaujinimo, įgyti praktinių žinių, kaip tinkamai rūšiuoti, kokias alternatyvas plastikui rinktis kasdieniuose sprendimuose ir kaip atsakingai žiūrėti į savo sugeneruojamas atliekas.

Kviečiame ir Jus prisidėti prie aplinkosauginės veiklos atsinešant nereikalingus plastikinius maišelius bei 2 numeriu pažymėtas plastikines atliekas ir įmetant juos į dirbtuvėse „Pats sau“ tam specialiai padėtas ir pažymėtas dėžes!

Kaip visuomet, registracija į renginį būtina, todėl kviečiame pasirinkti Jums tinkamiausią laiką ir užpildyti atitinkamą registracijos formą (prašome atkreipti dėmesį į pasikeitusį antrojo užsiėmimo laiką!):

10:00 – 12:00 https://forms.gle/SGkFE3cu3bG7SdRX7
14:00 – 16:00 https://forms.gle/k6XFoa6sPXJaJoZC9

Projektas iš dalies finansuojamas iš Vilniaus miesto savivaldybės Visuomenės aplinkosauginio švietimo rėmimo fondo.