„Gamtos herojų apdovanojimai 2020“ – tai aplinkosauginės iniciatyvos „Kita forma“ organizuojamas projektas, kurio pagrindinis tikslas – įvertinti, paviešinti ir apdovanoti gamtosaugos srityje aktyviai veikiančias ugdymo įstaigų bendruomenes, mokytojus bei mokinius už jų nuveiktus darbus saugant gamtą, prisidedant prie aplinkosauginio sąmoningumo ugdymo ir gamtai draugiško gyvenimo būdo formavimo bei aktyvios aplinkosauginių idėjų sklaidos savo aplinkoje! O taip pat parodyti pavyzdį kitoms ugdymo įstaigų bendruomenėms ir jų nariams bei tapti įkvėpimu ir motyvacija žengti gal ne pirmą, bet dar didesnį žingsnį tvaraus ugdymo bei tvaraus augimo link.

Džiaugiamės sulaukę tokios gausybės pasiūlymų nominuoti metų mokytoją, mokinį bei mokyklą, o tuo pačiu didžiuojamės, jog turime tokių aktyvių ir ne tik gamtos mylėtojų ir saugotojų, bet ir tvaraus gyvenimo būdo kūrėjų!

Šiais žmonėmis ir bendruomenėmis norime ne tik džiaugtis, bet ir apdovanoti! Ir nors nepalanki situacija neleidžia mums susitikti gyvai, mes vistiek susitikime, tik nuotoliniu būdu!

Todėl lapkričio 27 d., penktadienį, 14:00 labai laukiame visų nominantų bei juos nominavusių žmonių jungiantis į apdovanojimų ceremoniją – video susitikimą, paspaudžiant nuorodą (likus 5-10 min. iki renginio pradžios): meet.google.com/twk-vorx-vgn

Susitikimo metu apžvelgsime pasiektus rezultatus, kartu pasidžiaugsime ir pasigirsime nuveiktais darbais bei, žinoma, išsiaiškinsime, kurie iš nominuotų ir informaciją pateikusių teisingai bei laiku bendruomenių narių bus apdovanoti!