Lapkričio 30 dieną, 11:00 – 15:00 valandomis, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje jau antrąjį kartą susitikti ir Kalėdoms kartu ruoštis kvies festivalis „Kita forma“, kurį organizuoti padeda Vilniaus miesto savivaldybė ir VšĮ Žaliasis taškas.

Renginyje veiklos atsiras visiems, tad apsilankyti kviečiami ir dideli ir maži, su visa šeima ar draugų kompanija, besidomintys tvarumu ir jau susipažinę su antriniu panaudojimu bei tie, kuriems tai dar naujiena. Renginyje pasiūlysime sudalyvauti įvairiose „Kita forma“ dirbtuvėse, susipažinti su kitomis VšĮ „RV Agentūra“ iniciatyvomis, nuveiktais darbais, bei draugais, kurie taip pat pasiūlys įdomių ir prasmingų veiklų.

Dirbtuvėse ruošitės artėjančioms Kalėdoms ir rūpinsimės, kad šventinė dvasia atsispindėtų ir mūsų namuose: kursime dovanėles, dekoracijas, mielus daiktelius bei paskutinės minutės advento kalendorius, tad nespėję susiprasti, jog gruodis jau ant nosies, turės progą pasivyti jam jau pasiruošusius.

Pasiūlysime įvairių veiklų ir žaidimų, kurie ne tik pralinksmins, bet ir padės susipažinti su aplinkosauga, tvarumu bei antriniu panaudojimu. Veiks “Denim Diaries” džinso dirbtvės, o Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka suteiks galimybę atnaujinti mėgstamus medvilninius marškinėlius.

Festivalio metu svečiai turės galimybę dalyvauti daug džiugesio žadančioje aplinkosauginio konkurso „Kita forma“ geriausių darbų apdovanojimų ceremonijoje, kurioje bus apdovanoti net 9 nominacijų nugalėtojai. Vienas iš jų, tai publikos numylėtinis, kurį išrinkti kviečiami parodos lankytojai.

Parodą apžiūrėti iki lapkričio 30 dienos galima Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešosios bibliotekos trečiajame aukšte. Daugiau informacijos ir publikos numylėtinio rinkimai Facebooke.

Projektas iš dalies finansuojamas iš visuomenės aplinkosauginio švietimo projektų rėmimo fondo.