Aplinkosauginė iniciatyva „Kita forma“ – tai VšĮ „RV Agentūra“ vykdomas projektas, kurio tikslas – pasitelkiant įvairius būdus užmegzti santykį ir sudominti skirtingo amžiaus ir kartų žmones, ne tik informuojant visuomenę apie atliekų tvarkymo situaciją Lietuvoje, ar mokant teisingai tai daryti savo aplinkoje, tačiau ir visapusiškai supažindinant su žiedinės ekonomikos, tvarios aplinkos principais bei kuo paprastesniu jų integravimu į kiekvieno iš mūsų gyvenimą.

Vienas paprasčiausių ir veiksmingiausių būdų įsisavinti ir įsiminti informaciją – praktinė patirtis, gaunama kūrybinių dirbtuvių metu, ypač kai dirbama kartu su šeimos nariais ir draugais. Kūrybinių dirbtuvių metu gaminamos įvairios smulkmenėlės iš antrinių žaliavų – taip ne tik stiprinamas ryšys tarp šeimos narių, lavinami kūrybiniai įgūdžiai, bet ir susipažįstama su aplinkos saugojimu, atliekų tvarkymo alternatyvomis, skatinamas vartojimo kultūros mažinimas bei kviečiama atsisukti ir prisiminti kertines žmogaus vertybes.

Todėl kviečiame visus besidominčius antrinio panaudojimo galimybėmis ir mąstančius gamtai draugiška linkme prisijungti prie „Kita forma“ organizuojamų NEMOKAMŲ kūrybinių dirbtuvių draugams ciklo!

Rudens dirbtuvės Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje:

rugsėjo 28 d., šeštadienį, 10:00 – 12:00, minėsime Miškininko dieną! Dirbtuvių metu gaminsime vazonėlius iš antrinių žaliavų bei darysime augalo sodinimo eksperimentą! Registracija į renginį paspaudus šią nuorodą.

spalio 26 d., šeštadienį, 10:00 – 12:00, Pasaulinės klimato kaitos dienos proga naudosime tekstilę pakartotinai – gaminsime padėkliukus arbatos ar kavos puodeliams bei daugkartinius maišelius arbatžolėms laikyti! Registracija bus skelbiama vėliau.

Kviečiame sekti mus Facebook socialiniame tinkle – Kita forma, kur ir matysite detalią informaciją apie renginius bei rasite nuorodas registracijai į juos.