„Kita forma“ konkursas ir darbų paroda 2018

Lapkričio 17 dieną Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje praūžė kiek daugiau nei mėnesį vykusio aplinkosauginio konkurso „Kita forma“ 2018 uždarymo šventė – vienos dienos festivalis „Kita forma“.

Jo metu ne tik apdovanoti geriausių konkurso darbų autoriai, bet ir kviesta linksmai leisti laiką su visa šeima – daugiau kaip 500 festivalio svečių kvietėme dalyvauti kalėdinių dekoracijų, advento kalendorių, muzikos instrumentų gamybos dirbtuvėse, žaisti linksmus rankų darbo žaidimus, paskutinį kartą aplankyti parodą, bei susipažinti su knygos „Kontis ir Tvarkius“ autore Aldona Zinkevičiūte.

Šeštąjį kartą vykusioje parodoje, Lietuvos šimtmečio proga, buvo atrinkti ir eksponuoti per 100 geriausių konkurse dalyvavusių darbų, o komisija nugalėtojais išrinko ir prizais apdovanojo šiuos dalyvius:

Ikimokyklinio amžiaus vaikų grupė:

Kretingos rajono Darbėnų gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Bitučių“ grupės vaikai ir jų darbelis „Dūzgiantis šimtmečio avilys”.

1-4 klasės mokinių grupė:

Vilniaus Vyturio pradinės mokyklos 1a klasės mokiniai ir jų darbas „Eko-deko eglutė“.

5-8 klasės mokinių grupė:

Kazlų Rūdos sav. Bagotosios pagrindinės mokyklos mokinės Dovilė Tunaitytė ir Lilijana Merkšaitytė bei jų pakabukai „Du sraigteliai“ ir „Laiko ratas“.

9-12 klasės mokinių grupė:

Ukmergės technologijų ir verslo mokyklos mokinys Lukas Širka bei jo įmantrioji „Metalinė poilsio kėdė“.