Konkursas „Kita forma“  2019

Medžių lapus po truputį pradedant spalvinti rudeniui, sveikiname su naujų mokslo metų pradžia, prasidėjusiu darbymečiu ir kviečiame dalyvauti jau septintajame aplinkosauginiame konkurse „Kita forma“.

Konkurso tema – įvairūs daiktai ir žaidimai, pagaminti iš nebereikalingų medžiagų likučių (plastmasė, stiklas, metalas, medis, kartonas, audiniai, buityje nebetinkami naudoti daiktai arba jų dalys ir kt.).

Šių metų konkurso tikslas – prisidėti prie vienkartinio plastiko sunaudojimo mažinimo, tad vienas iš pagrindinių reikalavimų gaminant darbus yra vengti vienkartinių plastiko indų, vienkartinių plastiko įrankių, plastiko šiaudelių, polietileno maišų. Skatiname keisti savo įpročius nuo pamatų ir stengtis, jog tokios atliekos apskritai nesusidarytų Jūsų aplinkoje.

Kaip ir kiekvienais metais konkursas įgauna naujų atspalvių, tad šiais metais savo konkurso dalyvius kviesime kurti dvejose kategorijose:

  • Eko objektai (įvairūs daiktai iš antrinių žaliavų),
  • Žaidimai.

Šis pokytis lėmė tai, jog konkurse įsteigėme net 8 prizines vietas – abejose daikto kategorijose kiekvienai amžiaus grupei, kurios išlieka nepakitę:

  • Ikimokyklinio amžiaus vaikai,
  • 1 – 4 klasių mokiniai,
  • 5 – 8 klasių mokiniai,
  • 9 – 12 klasių mokiniai.

Norime atkreipti dėmesį, jog viena mokymo įstaiga konkursui bendrai gali pateikti iki 8 darbų. Tai gali būti 5 žaidimai ir 3 eko objektai, 1 žaidimas ir 7 eko  objektai, 8 žaidimai ar 8 eko objektai ir pan.

Ikimokyklinio amžiaus vaikų ir 1 – 4 klasių mokinių konkursinėse kategorijose dalyvaujančius kūrėjus skatiname burtis į grupes ir atlikti komandinius darbus, kurie bus kokybiškesni, labiau išbaigti ir turės didesnę išliekamąją vertę.

Konkurso nugalėtojai bus apdovanoti 2019 m. lapkričio 30 dieną, Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešojoje bibliotekoje. Šioje bibliotekoje, dvi savaites prieš apdovanojimus bus eksponuojama ir paroda, kuri bus prieinama kiekvienam norinčiam.

Konkursas vyksta nuo 2019 m. rugsėjo 9 dienos iki 2019 m. spalio 25 dienos 00:00 val. Dalyvio anketa pildoma paspaudus šią aktyvią nuorodą ir vadovaujantis joje pateikiama informacija. Nepavykus užpildyti šios aktyvioje nuorodoje esančios anketos ar kilus kitiems klausimams galite susisiekti su konkurso koordinatore Liepa el.paštu liepa@kita-forma.lt, tel. nr. +370 653 76 076.

Kviečiame dalyvauti specialiai šiam konkursui sukurtame Facebook įvykyje, jame rasite naujausią ir aktualiausią informaciją.

Konkurso nuostatai (atsisiųsti):

Konkurso plakatas (atsisiųsti):