Kūrybinės dirbtuvės

Kūrybinių dirbtuvių „Namų laboratorija“ ciklas kviečia pažvelgti į virtuvėje esančias žaliavas kitu kampu bei tapti kūrėjais ir gamintojais namuose! Nors viską, ką norime, galime nusipirkti parduotuvėje, tačiau kodėl nepabandžius to padaryti namuose? Sutaupysime pinigų, išvengsime nereikalingų cheminų priedų bei nebūtinų kontaktų ir svarbiausia – prisidėsime prie aplinkos saugojimo, nes nesukursime pakuočių atliekų!

Daugiau informacijos apie dirbtuves, kainų bei laiko detalizavimas – privačia žinute arba el. paštu info@kita-forma.lt

Kūrybinių dirbtuvių „Šventinė atributika“ ciklas kviečia pasiruošti artėjančioms šventėms draugiškomis aplinkai priemonėmis ir šventę sukurti savo rankomis bei geromis emocijomis! Juk nei viena parduotuvė mums nepasiūlys draugo šypsenos, stipresnio tėvų ir vaikų ryšio, bendruomeniškumo, neparodys kaip atsiranda daiktas bei neišlaisvins mūsų kūrybingumo ir fantazijų! Gamindami iš namuose randamų antrinių žaliavų netik sutaupysime pinigų, bet ir susipažinsime su gamtos saugojimu, mažinsime vartotojišką kultūrą bei išvengsime pakuočių atliekų sukūrimo!

Daugiau informacijos apie dirbtuves, kainų bei laiko detalizavimas – privačia žinute arba el. paštu info@kita-forma.lt

Paskaita/seminaras aplinkosaugos tema

Tvari aplinka. Žiedinė ekonomika. Klimato kaita. Atliekų tvarkymas.

Šiandien aktualu, dažnai girdima, tačiau sunkiai suprantama. Aplinkos apsaugos specialistai, ekologai, verslininkai bei menininkai gali ne tik paprastąja žmogiškąja kalba paaiškinti šių, mums šiandien labai svarbių, sąvokų reikšmę, tačiau ir praktiniais pavyzdžiais įrodyti, kaip nesunku yra draugiškai žvelgti į mus supančią aplinką, kaip pradėti mąstyti bei gyventi žaliau, kokiomis, net mažiausiomis, pastangomis galime pakeisti netik savo, bet ir aplinkinių žmonių gyvenimą ir jo kokybę.

Paskaitos seminaro trukmė, sandara ir tematika gali būti parenkama pagal Jūsų poreikius.

Kaina derinama individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu – info@kita-forma.lt.

Vaikų vasaros stovyklos pasiūlymai

Siūlome Jūsų stovyklos programą paįvairinti ekologišką mąstymą ugdančiomis veiklomis. Galime pasiūlyti 5 dalių pasirenkamą programą, kurią galima užsisakyti kartu ar kiekvieną atsikirai, derinti pagal Jūsų poreikius, pageidaujamą datą ir laiką.

Vaikų vasaros poilsio programos

Kaina derinama individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu – info@kita-forma.lt.