Kūrybinės dirbtuvės

Jau septintus metus rengiame kūrybines eko-dirbtuves tiek ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus mokiniams, tiek suaugusiems žmonėms – auklėtojams, mokytojams, ir visiems aplinkosauga besidomintiems bei antrinį panaudojimą propaguojantiems žmonėms ar netgi nieko apie tai neišmanantiems!

Pasitelkdami praktines veiklas, iš arčiau supažindinsime Jus su aplinkos apsaugos samprata. Įtikinsime, kaip nesunku gali būti paprastomis priemonėmis saugoti gamtą! Rengiame 2 akademinių valandų trukmės kūrybines eko-dirbtuves, kurių metu, paneigsime mitą, kad atliekų vieta sąvartyne ir jos yra tik niekam nereikalingos šiukšlės!

Pagal Jūsų pageidavimą, galime pravesti trumpą paskaitą aplinkos apsaugos temomis ir užsiimti eko-dirbtuvėmis, naudojant antrines žaliavas, daugumos vadinamomis tiesiog atliekomis.

Kūrybinių dirbtuvių trukmė – 2 akademinės valandos. 

Kaina derinama individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu – info@kita-forma.lt.

Paskaita/seminaras aplinkosaugos tema

Tvari aplinka. Žiedinė ekonomika. Klimato kaita. Atliekų tvarkymas.

Šiandien aktualu, dažnai girdima, tačiau sunkiai suprantama. Aplinkos apsaugos specialistai, ekologai, verslininkai bei menininkai gali ne tik paprastąja žmogiškąja kalba paaiškinti šių, mums šiandien labai svarbių, sąvokų reikšmę, tačiau ir praktiniais pavyzdžiais įrodyti, kaip nesunku yra draugiškai žvelgti į mus supančią aplinką, kaip pradėti mąstyti bei gyventi žaliau, kokiomis, net mažiausiomis, pastangomis galime pakeisti netik savo, bet ir aplinkinių žmonių gyvenimą ir jo kokybę.

Paskaitos seminaro trukmė, sandara ir tematika gali būti parenkama pagal Jūsų poreikius.

Kaina derinama individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu – info@kita-forma.lt.

Vaikų vasaros stovyklos pasiūlymai

Siūlome Jūsų stovyklos programą paįvairinti ekologišką mąstymą ugdančiomis veiklomis. Galime pasiūlyti 5 dalių pasirenkamą programą, kurią galima užsisakyti kartu ar kiekvieną atsikirai, derinti pagal Jūsų poreikius, pageidaujamą datą ir laiką.

Vaikų vasaros poilsio programos

Kaina derinama individualiai. Dėl detalesnės informacijos kreiptis el. paštu – info@kita-forma.lt.